cursasalsadella  
 
  CLASIFICACIO 2012 12-12-2017 21:46 (UTC)
   
 
           
           
           
           
IX CROSS DE LA SALZADELLA
       
           
LA SALZADELLA DISABTE, 9 DE JUNY DE 2.012.

     
           
           
CLASIFICACIONS
       
           
           
INICIACIO FEMENINA
  1 VOLTA A 200 M  
           
LEIRE BONIFAS 2005 SALZADELLA 47"93  
EVA QUEROL GIMENO 2006 C.E. VINAROS 49"68  
GKADHI MANK 2008 SALZADELLA 50"37  
CARLA ALTAMENT 2005 SALZADELLA 52"30  
ALMA BELLES 2007 SALZADELLA 54"34  
NEUS PALATSI 2008 SALZADELLA 1.20"62  
CLAUDIA BELLES 2009 CABANES 1.36"84  
           
           
INICIACION MASCULINA     1 VOLTA A 200 M  
           
GREGORI SALVADOR SERRAT 2006 SALZADELLA 41"58  
ISAAC SOLSONA 2006 SALZADELLA 42"87  
HUGO SANCHEZ 2006 C.E. VINAROS 43"62  
ALEXANDRE CHALER 2005 C.E. VINAROS 44"71  
FRAN AMANPEL 2006 SALZADELLA 45"05  
ADAM MESTRE 2007 C.E. VINAROS 45"74  
ALEX RIPOLL 2008 SALZADELLA 1.07"27  
JORDI SANCHEZ 2008 SALZADELLA 1.16"27  
           
           
BENJAMIN FEMENINA     3 VOLTES A 600 M  
           
ITZIAR MARTIN 2003 SALZADELLA 2.29"99  
ALBA SEGARRA 2003 SALZADELLA 2.46"49  
NEREA SOSPEDRA 2004 SALZADELLA 2.58"02  
           
           
BENJAMIN MASCULINA     3 VOLTES A 600 M  
           
JORDI GARGALLO 2003 C.E. VINAROS 2.01"02  
HUGO SALES 2003 SALZADELLA 2.19"62  
ABDUL ALTAMET 2003 SALZADELLA 2.46"81  
           
           
ALEVIN FEMENINA     1 VOLTA B 900 M  
           
NAIARA REDONDO 2001 C.E. VINAROS 3.25"46  
CLAUDIA SOLSONA 2002 SALZADELLA 3.52"21  
IASMINA VALENTINA 2001 SALZADELLA 4.43"58  
MELANIA GABRIELA 2002 SALZADELLA 4.43"90  
           
           
           
IX CROSS FESTES DE LA SALZADELLA
       
           
LA SALZADELLA DISABTE, 9 DE JUNY DE 2.012

     
           
           
CLASIFICACIONS
       
           
ALEVIN MASCULINA     1 VOLTA B 900 M  
           
MARC LLUCH 2002 INDEPENDENT 3.07"87  
DLALID MANKI 2001 SALZADELLA 3.09"49  
FERRAN RAMIREZ 2002 PLAYAS CASTELLO 3.16"93  
GUILLERMO CARVAJAL 2001 C.E. VINAROS 3.18"65  
BRAIS CIFRE 2001 SALZADELLA 3.37"43  
AARON MARTIN 2002 SALZADELLA 4.02"9  
COSMIN ALEXANDRY 2002 SALZADELLA 4.13"87  
           
           
INFANTIL FEMENINA     2 VOLTES B 1.800 M  
           
PERLA VANHAELEN 2000 C.E. VINAROS 7.16"62  
           
           
INFANTIL MASCULINA     2 VOLTES B 1.800 M  
           
JOEL SOSPEDRA 2000 SALZADELLA 6.47"96  
JDOUAD MANKHI 1999 SALZADELLA 7.32"37  
           
           
CADETE FEMENINA
  2 VOLTES B 1.800 M  
           
MAITE SERRAT 1998 C.E. VINAROS 7.09"18  
MARTA BELTRAN 1998 SALZADELLA 9.17"84  
           
           
CADETE MASCULINA     2 VOLTES B 1.800 M  
           
ALEJANDRO SANCHEZ 1998 C.E. VINAROS 6.07"34  
MIGUEL ANGEL CARVAJAL 1998 C.E. VINAROS 6.20"96  
TRISTAN VANHAELEN 1998 C.E. VINAROS 6.35"30  
ROBERT MARIAN GHINZAN 1997 SALZADELLA 7.29"62  
           

         

         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
IX CROSS DE LA SALZADELLA
       
           
LA SALZADELLA DISABTE, 9 DE JUNY DE 2.012.

     
           
           
CLASIFICACIONS
       
           
GENERAL CARRERA ABSOLUTA Y VETERANOS     4 VOLTES B 3.600 M  
           
GUILLEM ADELL 1984 PLAYAS CASTELLO 10.39"87  
RUSWELT RODRIGUEZ 1977 DELTA VALENCIA 10.41"02  
ABEL BELLES 1974 EVASION RUNNING 10.54"46  
JOAN MARTOS 1986 INDEPENDENT 11.04"02  
JOAN BURRIEL 1996 SANT MATEU 11.16"62  
ANTONIO MANZANO 1976 DELTA VALENCIA 11.17"05  
JESUS PIZARRO 1983 GUADALCACIN 07 11.28"14  
SAUL BORT 1997 VILANOVA D'ALCOLEA 11.36"74  
JAVIER CORBALAN TENA 1981 U.A.C. 11.51"74  
10º JULIO MANUEL SALES 1971 INDEPENDENT 12.28"24  
11º XAVIER FONTELLES 1970 C.E. VINAROS 12.32"54  
12º JUAN JOSE IGLESIAS 1968 42 Y PICO 12.38"21  
13º JONATHAN LLUCH 1973 INDEPENDENT 12.43"93  
14º SANTIAGO LLOP VINUESA 1965 INDEPENDENT 12.53"96  
15º CARLA MASIP 1997 C.E. VINAROS 12.57"40  
16º JOSE LUIS VICIANO 1974 CLUB MUNTANYA 12.58"18  
17º IÑAKI GARCIA 1993 SALZADELLA 13.03"58  
18º GERARDO SERRAT CIFRE 1967 C.A. BAIX MAESTRAT. SALZ. 13.47"21  
19º VICENTE DONOSO 1987 INDEPENDENT 14.18"96  
20º JUAN JOSE PEREZ 1965 GRAO RUNNERS 14.27"74  
21º EMILIO JOSE BARREDA 1982 CARMEN GIL I SU P.M. 14.50"78  
22º CARLOS PALOMO ALTABA 1986 CARMEN GIL I SU P.M. 14.51"05  
23º FERNANDO MONFORT 1981 CARMEN GIL I SU P.M. 14.51"34  
24º PEPE BELTRAN 1987 CARMEN GIL I SU P.M. 14.51"71  
25º ALBERTO VERTEDOR 1981 INDEPENDENT 16.51"93  
26º JUAN ESCUDERO CANO 1954 INDEPENDENT 16.59"93  
27º SERGIO ISERTI 1987 INDEPENDENT 17.17"05  
28º SANTIAGO LLOP BOTELLA 1994 INDEPENDENT 17.20"78  
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
IX CROSS DE LA SALZADELLA
       
           
LA SALZADELLA DISABTE, 9 DE JUNY DE 2.012.

     
           
           
CLASIFICACIONS
       
           
ABSOLUTA MASCULINA (1972-1996)     4 VOLTES B 3.600 M  
           
GUILLEM ADELL 1984 PLAYAS CASTELLO 10.39"87  
RUSWELT RODRIGUEZ 1977 DELTA VALENCIA 10.41"02  
ABEL BELLES 1974 EVASION RUNNING 10.54"46  
JOAN MARTOS 1986 INDEPENDENT 11.04"02  
JOAN BURRIEL 1996 SANT MATEU 11.16"62  
ANTONIO MANZANO 1976 DELTA VALENCIA 11.17"05  
JESUS PIZARRO 1983 GUADALCACIN 07 11.28"14  
SAUL BORT 1997 VILANOVA D'ALCOLEA 11.36"74  
JAVIER CORBALAN TENA 1981 U.A.C. 11.51"74  
10º JONATHAN LLUCH 1973 INDEPENDENT 12.43"93  
11º JOSE LUIS VICIANO 1974 CLUB MUNTANYA 12.58"18  
12º IÑAKI GARCIA 1993 SALZADELLA 13.03"58  
13º VICENTE DONOSO 1987 INDEPENDENT 14.18"96  
14º EMILIO JOSE BARREDA 1982 CARMEN GIL I SU P.M. 14.50"78  
15º CARLOS PALOMO ALTABA 1986 CARMEN GIL I SU P.M. 14.51"05  
16º FERNANDO MONFORT 1981 CARMEN GIL I SU P.M. 14.51"34  
17º PEPE BELTRAN 1987 CARMEN GIL I SU P.M. 14.51"71  
18º ALBERTO VERTEDOR 1981 INDEPENDENT 16.51"93  
19º SERGIO ISERTI 1987 INDEPENDENT 17.17"05  
20º SANTIAGO LLOP BOTELLA 1994 INDEPENDENT 17.20"78  
           
           
VETERANO MASCULINO (40 AÑOS CUMPLIDOS)     4 VOLTES B 3.600 M  
           
JULIO MANUEL SALES 1971 INDEPENDENT 12.28"24  
XAVIER FONTELLES 1970 C.E. VINAROS 12.32"54  
JUAN JOSE IGLESIAS 1968 42 Y PICO 12.38"21  
SANTIAGO LLOP VINUESA 1965 INDEPENDENT 12.53"96  
GERARDO SERRAT CIFRE 1967 C.A. BAIX MAESTRAT. SALZ. 13.47"21  
JUAN JOSE PEREZ 1965 GRAO RUNNERS 14.27"74  
JUAN ESCUDERO CANO 1954 INDEPENDENT 16.59"93  
           
           
ABSOLUTA FEMENINA     4 VOLTES B 3.600 M  
           
CARLA MASIP 1997 C.E. VINAROS 12.57"40  
           
           
LOCALS     4 VOLTES B 3.600 M  

         
IÑAKI GARCIA 1993 SALZADELLA 13.03"58  
GERARDO SERRAT CIFRE 1967 C.A. BAIX MAESTRAT. SALZ. 13.47"21  
           
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Facebook botón-like
  Publicidad

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=