cursasalsadella  
 
  CLASIFICACIO 2014 12-12-2017 21:48 (UTC)
   
 
XI CROSS DE LA SALZADELLA        
               
LA SALZADELLA  DISABTE, 21 DE JUNY DE 2.014.        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
INICIACIO FEMENINA   1 VOLTA A 200 M      
               
MARTA ZARAGOZA MESEGUER 2007 C.E. VINAROS 40"66      
AGUEDA CID CASTELL 2007 C.E. VINAROS 43"28      
KARIMA REBECA 2008 SALZADELLA 44"93      
CLOE GARCIA GIMENEZ 2007 C.E. VINAROS 45"68      
SARA RANDASU 2007 SALZADELLA 47"75      
HAJAR HANKI 2009 SALZADELLA 57"69      
LUCIA SEGARRA 2007 INDEPENDENT 59"28      
VEGA LLUCH PALACIOS 2010 INDEPENDENT 1.09"88      
ALBA SEGARRA PALACIOS 2011 INDEPENDENT 1.17"03      
               
               
INICIACIO MASCULINA   1 VOLTA A 200 M      
               
JORDI SANCHEZ CIFRE 2008 SALZADELLA 41"44      
FLORIN NANTO 2007 SALZADELLA 45"50      
BORDAN URDA 2009 SALZADELLA 47"34      
JOSE RAMON PALASOS 2008 C.E. VINAROS 47"65      
IBAI RIPOLL FOLCH 2009 SALZADELLA 1.38"03      
JORDI SALVADOR SERRAT 2012 SALZADELLA 1.52"69      
               
               
BENJAMI FEMENINA   3 VOLTES A 600 M      
               
LEIRE BONIFAS ARDIGUES 2005 SALZADELLA 2.24:91      
ISABELA TOANA BOICU 2005 C.E. VINAROS 2.32"31      
IRENE BLAZQUEZ PEREZ 2006 C.E. VINAROS 2.34"03      
               
               
BENJAMI MASCULINA   3 VOLTES A 600 M      
               
GREGORI SALVADOR SERRAT 2006 SALZADELLA 2.04"25      
ALEIX FRANCO PRUÑONOSA 2006 SALZADELLA 2.12:75      
ALEXANDRE CHALER  2005 C.E. VINAROS 2.18"84      
ALEX URDA 2006 SALZADELLA 2.30"31      
ISAAC SOLSONA PALATSI 2006 SALZADELLA 2.44"25      
               
               
ALEVI FEMENINA   1 VOLTA B 900 M      
               
LUZ ALTAIR CID CASTELL 2004 C.E. VINAROS 3.08"88      
AINOA SANCHEZ MAYORAL 2003 SANT MATEU 3.32"18      
ITZIAR MARTIN RIPOLL 2003 SALZADELLA 3.37"88      
ALBA SEGARRA SOSPEDRA 2003 SALZADELLA 3.42"69      
RUTH MIRALLES ARENOS 2003 C.E. VINAROS 3.45"78      
SHAIMA ECHIFDUI 2003 SALZADELLA 3.50"18      
SALMA ELOUISI 2004 SALZADELLA 4.04"94      
               
               
XI CROSS FESTES DE LA SALZADELLA      
               
LA SALZADELLA  DISABTE, 21 DE JUNY DE 2.014        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
ALEVI MASCULINA   1 VOLTA B 900 M      
               
RUBEN ALNEOL ALHAMBRA 2004 CASTELLO 3.06"34      
MIGUEL CRUZ SABATER 2004 C.E. VINAROS 3.18"97      
GERARD SANCHEZ CIFRE 2004 SALZADELLA 3.26"72      
AARON CUARTIELLA 2004 C.E. VINAROS 3.34"03      
POL LOPEZ RUIZ 2003 C.E. VINAROS 3.38"50      
               
               
INFANTIL FEMENINA   2 VOLTES B 1.800 M      
               
LIDIA CRUZ SABATER 2002 C.E. VINAROS 7.17:65      
NAIARA REDONDO 2001 C.E. VINAROS 8.08"91      
CLAUDIA SOLSONA PALATSI 2001 SALZADELLA 9.00"78      
               
               
INFANTIL MASCULINA   2 VOLTES B  1.800 M      
               
ISMAEL BAROHU 2001 C.A. BAIX MAESTRAT 6.43"47      
OUALID HANKI 2001 SALZADELLA 6.52"94      
FERRAN RAMIREZ 2002 C.A. PLAYAS CASTELLON 7.15"88      
MARCH LLUCH 2002 SALZADELLA 7.16"21      
               
               
CADET FEMENINA   2 VOLTES B 1.800 M      
               
LAURA LOPEZ RUIZ 2000 C.E. VINAROS 8.09"93      
               
               
CADET MASCULINA   2 VOLTES B 1.800 M      
               
JADUAD HANKI 1999 SALZADELLA 5.56"34      
PAU CORNER 1999 C.E. VINAROS 5.56"94      
JOEL SOSPEDRA ROIG 2000 SALZADELLA 8.07"72      
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
XI CROSS DE LA SALZADELLA        
               
LA SALZADELLA  DISABTE,21 DE JUNY DE 2.014.        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
GENERAL CURSA SENIOR Y VETERANS   4 VOLTES B 3.600 M      
               
GUILLEM ADELL MATEU 1984 DELTA VALENCIA 10.46"6      
STEPHANE ROCA LAATER 1979 C.E. VINAROS 10.50"8      
ADRIAN MONFORT RODRIGO 1992 DELTA VALENCIA 11.03"4      
YOUSEF BAROHU 1991 BENICARLO 11.22"1      
JESUS CAPARROS 1975 INDEPENDENT 11.36:6      
MARC REDON PASCUAL 1988 OROPESA CORRE 11.38:1      
JONATHAN LLUCH 1973 MACA RUNNING 12.07"9      
FRANCISCO RAMON BALASTEGUI 1969 C.E. VINAROS 12.14:9      
OCTAVIO REDON QUIXAL 1960 OROPESA CORRE 12.46"2      
10º FITO AREVALO DELGADO 1982 FAS TRIATLON 13.03"8      
11º HERME CATALAN 1971 EVASION RUNNING 13.05"6      
12º IÑAKI GARCIA 1993 SALZADELLA 13.07"1      
13º ENRIQUE ORELLANA 1955 PINDARO 13.08"1      
14º GERARDO SERRAT CIFRE 1967 C.A. BAIX MAESTRAT 13.09"4      
15º JESUS FLORES GELLIDA 1951 C.A. BAIX MAESTRAT 13.13"3      
16º MOHAMED TAHIRI 1970 C.A. BAIX MAESTRAT 13.18"4      
17º OSCAR QUEROL IBAÑEZ 1993 SALZADELLA 13.33"3      
18º REINALDO BONIFAS ROIG 1995 SALZADELLA 13.33"9      
19º JORDI ALBIOL 1996 C.E. VINAROS 13.51"3      
20º CARLOS LAIN DIAZ 1977 OROPESA CORRE 14.08"9      
21º PAU FORNER SALES 1999 C.E. VINAROS 14.34"0      
22º LUIS MIGUEL LOPEZ VARGAS 1973 C.E. VINAROS 15.00"6      
23º CARLOS PAULS MONTULL 1986 SALZADELLA 15.14"8      
24º MARIBEL ARENOS 1971 C.E. VINAROS 15.19"1      
25º JOSE ANTONIO MIRALLES 1967 C.E. VINAROS 15.19"7      
26º REBECA DEL CORTE 1991 C.E. VINAROS 15.21"5      
27º VERONICA ANTONINO YESTE 1979 C.A. LA VALL D'UXO 15.31"3      
28º XAVI PEREZ CERVERA 1984 SALZADELLA 15.33"5      
29º JOSE ANGEL CIFRE 1978 SALZADELLA 15.46"4      
30º JAVIER SEGARRA QUEROL 1980 SALZADELLA 16.17"7      
31º ANTONIO BELTRAN 1993 SALZADELLA 17.15"5      
32º MAITE SERRAT MAYAYO 1998 C.E. VINAROS 17.16ª4      
33º PILAR PALACIOS MARTINEZ 1978 INDEPENDENT 17.17"8      
34º MAYTE MARTIN LLUCH 1975 TRIATLO BASILISCUS 17.22"2      
35º MARIAN SERRANO LATORRE 1988 OROPESA CORRE 17.23"8      
36º JOSE ENRIQUE PALACIOS 1976 C.A. BAIX MAESTRAT 18.10"1      
37º ROSA BLANCA CASTELL 1973 C.E. VINAROS 18.19"0      
38º NIA PINO RAMBLA 1968 OROPESA CORRE 18.46"8      
39º J. SEBASTIAN CID MESEGUER 1971 C.E. VINAROS 19.19:4      
40º RAQUEL PALACIOS MARTINEZ 1977 INDEPENDENT 19.34"7      
41º ROSA MARI COMPAÑ 1955 C.A. BAIX MAESTRAT 19.53"8      
42º ARANTXA RIPOLLES MATEU 1993 INDEPENDENT 20.14"6      
43º MARIBEL MESEGUER  1972 C.E. VINAROS 20.28"3      
44º MARIA JESUS PABLO 1960 C.E. VINAROS 20.36"4      
45º LOLI RUIZ PEREZ 1976 C.E. VINAROS 20.36:5      
46º MARTA PEREZ CARMONA 1979 C.E. VINAROS 21.36"8      
47º SERGIO ANTOLIN MARTIN 1967 GRAO RUNNER 21.46:1      
48º ISABEL MARIO ARNAL 1979 GRAO RUNNER 21.46"5      
49º ROSI MUÑOZ GALLARDO 1970 GRAO RUNNER 21.46"8      
50º JUAN JOSE PEREZ  1965 GRAO RUNNER 21.47"3      
51º SONIA DOMINGO APARICI 1978 GRAO RUNNER 21.47"6      
52º SARA LLATSER PRUÑONOSA 1990 SALZADELLA 22.50"7      
53º LAURA GARCIA SOSPEDRA 1990 SALZADELLA 22.51"1      
54º ISABEL BLASCO VALLES 1989 SALZADELLA 22.51"4      
55º JORGE PALATSI GALLEGO 1988 SALZADELLA 22.51"8      
56º IGNACIO SOLSONA FERNANDEZ 1985 SALZADELLA 22.59"0      
               
               
GENERAL SENIOR-VETERA MASCULI    4 VOLTES B 3.600 M      
               
  SENIOR 1974-1998   VETERA 1973 I ANTERIORS        
          CAT  PTO.CAT PTO.LOCAL
GUILLEM ADELL MATEU 1984 DELTA VALENCIA 10.46"6 SEN 1 1
STEPHANE ROCA LAATER 1979 C.E. VINAROS 10.50"8 SEN 2  
ADRIAN MONFORT RODRIGO 1992 DELTA VALENCIA 11.03"4 SEN 3  
YOUSEF BAROHU 1991 BENICARLO 11.22"1 SEN 4  
JESUS CAPARROS 1975 INDEPENDENT 11.36:6 SEN 5  
MARC REDON PASCUAL 1988 OROPESA CORRE 11.38:1 SEN 6  
JONATHAN LLUCH 1973 MACA RUNNING 12.07"9 VET 1  
FRANCISCO RAMON BALASTEGUI 1969 C.E. VINAROS 12.14:9 VET 2  
OCTAVIO REDON QUIXAL 1960 OROPESA CORRE 12.46"2 VET 3  
10º FITO AREVALO DELGADO 1982 FAS TRIATLON 13.03"8 SEN 7  
11º HERME CATALAN 1971 EVASION RUNNING 13.05"6 VET 4  
12º IÑAKI GARCIA 1993 SALZADELLA 13.07"1 SEN 8 2
13º ENRIQUE ORELLANA 1955 PINDARO 13.08"1 VET 5  
14º GERARDO SERRAT CIFRE 1967 C.A. BAIX MAESTRAT 13.09"4 VET 6 3
15º JESUS FLORES GELLIDA 1951 C.A. BAIX MAESTRAT 13.13"3 VET 7  
16º MOHAMED TAHIRI 1970 C.A. BAIX MAESTRAT 13.18"4 VET 8  
17º OSCAR QUEROL IBAÑEZ 1993 SALZADELLA 13.33"3 SEN 9 4
18º REINALDO BONIFAS ROIG 1995 SALZADELLA 13.33"9 SEN 10 5
19º JORDI ALBIOL 1996 C.E. VINAROS 13.51"3 SEN 11  
20º CARLOS LAIN DIAZ 1977 OROPESA CORRE 14.08"9 SEN 12  
21º PAU FORNER SALES 1999 C.E. VINAROS 14.34"0 SEN 13  
22º LUIS MIGUEL LOPEZ VARGAS 1973 C.E. VINAROS 15.00"6 VET 9  
23º CARLOS PAULS MONTULL 1986 SALZADELLA 15.14"8 SEN 14 6
24º JOSE ANTONIO MIRALLES 1967 C.E. VINAROS 15.19"7 VET 10  
25º XAVI PEREZ CERVERA 1984 SALZADELLA 15.33"5 SEN 15 7
26º JOSE ANGEL CIFRE 1978 SALZADELLA 15.46"4 SEN 16 8
27º JAVIER SEGARRA QUEROL 1980 SALZADELLA 16.17"7 SEN 17 9
28º ANTONIO BELTRAN 1993 SALZADELLA 17.15"5 SEN 18 10
29º JOSE ENRIQUE PALACIOS 1976 C.A. BAIX MAESTRAT 18.10"1 SEN 19  
30º J. SEBASTIAN CID MESEGUER 1971 C.E. VINAROS 19.19:4 VET 11  
31º SERGIO ANTOLIN MARTIN 1967 GRAO RUNNER 21.46:1 VET 12  
32º JUAN JOSE PEREZ  1965 GRAO RUNNER 21.47"3 VET 13  
33º JORGE PALATSI GALLEGO 1988 SALZADELLA 22.51"8 SEN 20 11
34º IGNACIO SOLSONA FERNANDEZ 1985 SALZADELLA 22.59"0 SEN 21 12
               
               
               
               
               
               
XI CROSS DE LA SALZADELLA        
               
LA SALZADELLA  DISABTE,21 DE JUNY DE 2.014.        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
GENERAL SENIOR-VETERANA FEMENINA   4 VOLTES B 3.600 M      
               
  SENIOR 1974-1998   VETERA 1973 I ANTERIORS        
          CAT PTO.CAT PTO.LOCAL
MARIBEL ARENOS 1971 C.E. VINAROS 15.19"1 VET 1  
REBECA DEL CORTE 1991 C.E. VINAROS 15.21"5 SEN 1  
VERONICA ANTONINO YESTE 1979 C.A. LA VALL D'UXO 15.31"3 SEN 2  
MAITE SERRAT MAYAYO 1998 C.E. VINAROS 17.16ª4 SEN 3 1
PILAR PALACIOS MARTINEZ 1978 INDEPENDENT 17.17"8 SEN 4  
MAYTE MARTIN LLUCH 1975 TRIATLO BASILISCUS 17.22"2 SEN 5  
MARIAN SERRANO LATORRE 1988 OROPESA CORRE 17.23"8 SEN 6  
ROSA BLANCA CASTELL 1973 C.E. VINAROS 18.19"0 VET 2  
NIA PINO RAMBLA 1968 OROPESA CORRE 18.46"8 VET 3  
10ª RAQUEL PALACIOS MARTINEZ 1977 INDEPENDENT 19.34"7 SEN 7  
11ª ROSA MARI COMPAÑ 1955 C.A. BAIX MAESTRAT 19.53"8 VET 4  
12ª ARANTXA RIPOLLES MATEU 1993 INDEPENDENT 20.14"6 SEN 8  
13ª MARIBEL MESEGUER  1972 C.E. VINAROS 20.28"3 VET 5  
14ª MARIA JESUS PABLO 1960 C.E. VINAROS 20.36"4 VET 6  
15ª LOLI RUIZ PEREZ 1976 C.E. VINAROS 20.36:5 SEN 9  
16ª MARTA PEREZ CARMONA 1979 C.E. VINAROS 21.36"8 SEN 10  
17ª ISABEL MARIO ARNAL 1979 GRAO RUNNER 21.46"5 SEN 11  
18ª ROSI MUÑOZ GALLARDO 1970 GRAO RUNNER 21.46"8 VET 7  
19ª SONIA DOMINGO APARICI 1978 GRAO RUNNER 21.47"6 SEN 12  
20ª SARA LLATSER PRUÑONOSA 1990 SALZADELLA 22.50"7 SEN 13 2
21ª LAURA GARCIA SOSPEDRA 1990 SALZADELLA 22.51"1 SEN 14 3
22ª ISABEL BLASCO VALLES 1989 SALZADELLA 22.51"4 SEN 15 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Facebook botón-like
  Publicidad

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=