cursasalsadella  
 
  CLASIFICACIO 2015 22-10-2017 09:45 (UTC)
   
 
XII CROSS DE LA SALZADELLA        
               
LA SALZADELLA  DISABTE, 14 DE JUNY DE 2.015.        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
INICIACIO FEMENINA   1 VOLTA A 200 M      
               
JULIA MATEU ZARAGOZA 2008 C.E. VINAROS 35"40      
DESIREE CAMPOY 2008 C.A. BAIX MAESTRAT 40"05      
KARINA TARCAIET 2008 SALZADELLA 42"90      
JULIA JARO  2008 C.A. BAIX MAESTRAT 47"65      
YADA BONIFAS 2008 SALZADELLA 49"46      
NEUS PALATSI 2008 SALZADELLA 50"81      
MARIA DULET 2011 C.E. VINAROS 1.10"99      
MARIA RIPOLL 2011 SALZADELLA 1.12"62      
VEGA LLUCH 2010 CASTELLO 1.21"27      
               
               
INICIACIO MASCULINA   1 VOLTA A 200 M      
               
MOHAMED AMIN 2008 C.A. BAIX MAESTRAT 36"87      
ALEX APOSTOL 2009 SALZADELLA 39"14      
RUBEN MIRALLES 2009 C.E. VINAROS 39"68      
SALAHEDDINE HANKI 2009 SALZADELLA 40"11      
BOGDAN RONDASU 2009 SALZADELLA 43"10      
ERIK FOLCH 2009 SALZADELLA 46"18      
ENRIQUE BENLLIURE 2009 SALZADELLA 46"58      
JOAN CORTES ADELL 2011 SALZADELLA 47"27      
ANDREU PUIG 2009 SALZADELLA 54"88      
10º BLAI VIVES 2011 SALZADELLA 58"65      
11º IKER ADELL PITARCH 2008 SALZADELLA 1.10"08      
12º JORDI SALVADOR SERRAT 2012 SALZADELLA 1.17"27      
13º SANTINO ISLAS VECHI 2013 BENICARLO 1.56"05      
               
               
BENJAMI FEMENINA   3 VOLTES A 600 M      
               
MARTA ZARAGOZA MESEGUER 2007 C.E. VINAROS 2.12"05      
AGUEDA CID CASTELL 2007 C.E. VINAROS 2.15"58      
KADIIJA HANKI 2007 SALSADELLA 2.20"21      
MAR MATEU FERRER 2006 SALSADELLA 2.23"24      
SARA RANDASU 2007 SALSADELLA 2.37"58      
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
XII CROSS FESTES DE LA SALZADELLA      
               
LA SALZADELLA  DISABTE, 14 DE JUNY DE 2.015        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
               
BENJAMI MASCULINA   3 VOLTES A 600 M      
               
GREGORI SALVADOR SERRAT 2006 C.A. BAIX MAESTRAT 1.58"65      
FRAN MANPEL EDO 2006 SALZADELLA 2.07"98      
ALEX FRANCO 2006 SALZADELLA 2.09"49      
ALBERT SALES 2006 ALBOCASSER 2.12"52      
PAU SEGARRA 2006 SALZADELLA 2.13"87      
OTMAN EHKIFAOOUI 2007 SALZADELLA 2.17"55      
MARIO JARO 2006 C.A. BAIX MAESTRAT 2.18"05      
JAVI ORTI 2006 C.A. BAIX MAESTRAT 2.19"55      
IKER ALCANTARA 2007 C.E. VINAROS 2.19"90      
10º FLORINANTU 2007 SALZADELLA 2.39"37      
11º ROMAN ALEJANDRO 2007 SALZADELLA 2.44"27      
               
               
ALEVI FEMENINA   1 VOLTA B 900 M      
               
LUZ ALTAIR CID CASTELL 2004 C.E. VINAROS 2.53"02      
MARGARITA PALAHNYUK 2004 C.A. BAIX MAESTRAT 3.07"11      
SAIMA ECHIFDOUI  2004 SALZADELLA 3.42"24      
SARA MOACHI 2004 SALZADELLA 3.47"18      
SALMA ELOUFIRI 2004 SALZADELLA 4.02"93      
LEIRE BONIFAS 2005 SALZADELLA 4.10"24      
NEREA SOSPEDRA 2004 SALZADELLA 4.19"99      
JIHAN EL EDUFARI 2004 SALZADELLA 4.24"37      
               
               
ALEVI MASCULINA   1 VOLTA B 900 M      
               
RUBEN ALNEOL ALHAMBRA 2004 CASTELLO 2.59"71      
MIQUEL CUCALA BALLESTER 2004 C.A. BAIX MAESTRAT 3.00"02      
PEDRO CAMPOY 2004 C.A. BAIX MAESTRAT 3.07"87      
MIGUEL CRUZ SABATER 2004 C.E. VINAROS 3.10"81      
THIAGO ISLAS 2004 C.A. BAIX MAESTRAT 3.22"96      
VICTOR ALBIOL GOMEZ 2005 BENICARLO 4.33"11      
               
               
INFANTIL FEMENINA   2 VOLTES B 1.800 M      
               
LIDIA CRUZ SABATER 2002 C.E. VINAROS 7.25"47      
ALBA SEGARRA 2003 SALZADELLA 7.51"55      
JUDIT FORES 2003 C.A. BAIX MAESTRAT 8.02"52      
RUTH MIRALLES ARENOS 2003 C.E. VINAROS 8.03"55      
CANDELA GARCIA 2003 SALZADELLA 8.44"49      
CLAUDIA SOLSONA 2002 SALZADELLA 11.11"68      
NURIA MARTINEZ 2002 SALZADELLA 11.15"49      
               
XII CROSS FESTES DE LA SALZADELLA      
               
LA SALZADELLA  DISABTE, 14 DE JUNY DE 2.015        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
               
INFANTIL MASCULINA   2 VOLTES B  1.800 M      
               
VICTOR TRILLES 2002 CASTELLO 6.14"84      
FERRAN RAMIREZ 2002 C.A. PLAYAS CASTELLON 7.12"87      
AARON PALATSI 2002 SALZADELLA 7.42"81      
PABLO CIFRE 2002 SALZADELLA 7.45"02      
POL LOPEZ 2003 C.E. VINAROS 8.50"74      
               
               
CADET FEMENINA   2 VOLTES B 1.800 M      
               
HAJIBA EL JAZIRI 2001 C.A. BAIX MAESTRAT 6.49"08      
NAIARA REDONDO 2001 C.E. VINAROS 7.56"37      
CLAUDIA MASIP 2001 C.E. VINAROS 7.57"37      
               
               
CADET MASCULINA   2 VOLTES B 1.800 M      
               
OUALID HANKI 2001 SALZADELLA 6.02"34      
JUAN ARNAU 2000 C.E. VINAROS 6.30"71      
JOY LA ESTRELLA 2000 SALZADELLA 6.41"58      
NICOLAS FRANCO 2001 SALZADELLA 7.08"74      
ORIOL QUEROL 2001 C.A. BAIX MAESTRAT 8.03"21      
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
XII CROSS DE LA SALZADELLA        
               
LA SALZADELLA  DISABTE, 14 DE JUNY DE 2.015.        
               
               
CLASIFICACIONS            
               
GENERAL CURSA SENIOR Y VETERANS   4 VOLTES B 3.600 M      
               
GUILLEM ADELL MATEU 1984 DELTA VALENCIA 10,43"99      
GUILLEM SEGURA  1996 U.D. LLEIDA 11.04"27      
JORDAN LLORACH  1994 C.E. VINAROS 11.36"18      
JONATHAN LLUCH 1973 MACA RUNNING 11.45"81      
JORGE ALCANTARA 1977 C.E. VINAROS 11.50"30      
PACO BALASTEGUI 1969 C.E. VINAROS 11.57"84      
RUBEN ROIG 1977 PLUS EVASION BENICARLO 12.01"02      
EMILIO QUEROL FERRERES 1974 C.E. VINAROS 12.06"71      
JUAN FRANCISCO BELTRAN 1972 C.E. VINAROS 12.12"74      
10º PAU FORNER   1999 C.E. VINAROS 12.18"68      
11º JOSE MARIA AULET 1999 C.E. VINAROS 12.39"05      
12º TXETXU COMPES 1971 C.E. VINAROS 12.43"62      
13º ANTONIO PLAZA 1964 C.E. VINAROS 12.53"02      
14º OSCAR MONFORT AULET 1980 C.E. VINAROS 13.01:68      
15º RICARDO FLORES 1981 C.E. VINAROS 13.15"24      
16º MIGUEL ANGEL CRUZ 1971 C.E. VINAROS 13.45"98      
17º MINGO FORNER 1968 C.E. VINAROS 14.06"96      
18º LUIS MIGUEL LOPEZ VARGAS 1973 C.E. VINAROS 14.07"40      
19º ALBERT QUEROL IBAÑEZ 1988 SALZADELLA 14.17"87      
20º RAMON CORDOBA 1959 MONTAÑA VILANOVA 14.17"93      
21º VICENTE TRILLES 1971 C. ATMOSFERA 14.24"49      
22º CARLA MASIP GIMENO 1997 C.E. VINAROS 14.29"87      
23º MARIBEL ARENOS 1971 C.E. VINAROS 14.49"78      
24º JOSE ANTONIO MIRALLES 1967 C.E. VINAROS 14.53"30      
25º JAVIER ROMAU 1975 C.E. VINAROS 14.59"27      
26º LAMBERTO MONTELL 1987 SALZADELLA 15.09"11      
27º GUILLERMO ALBIOL 1958 BENICARLO 15.15"08      
28º XAVI PEREZ CERVERA 1984 SALZADELLA 15.36"87      
29º MARIA JESUS BO 1968 C.E. VINAROS 16.03"81      
30º ROSA GILABERT  1968 RUNNING BENICARLO 16.09"14      
31º FELIPE GUASCH 1975 SALZADELLA 16.40"68      
32º TERESA BOU  1963 VILANOVA D'ALCOLEA 16.41"08      
33º MARIA JESUS GIRONA 1972 C.A. BAIX MAESTRAT 17.04"84      
34º GLORIA BAGAN FONOLLOSA 1978 C.E. VINAROS 17.23"99      
35º ROSA BLANCA CASTELL 1973 C.E. VINAROS 17.42"68      
36º JOSE SEBASTIAN CID 1972 C.E. VINAROS 17.43"37      
37º MAITE SERRAT MAYAYO 1998 C.E. VINAROS 17.59"81      
38º JOSE CABALLER 1958 S.D. CORRECAMINOS 18.03"37      
39º IGNACIO SOLSONA FERNANDEZ 1985 SALZADELLA 22.40"55      
               
               
               
               
               
               
               
XII CROSS DE LA SALZADELLA        
               
LA SALZADELLA  DISABTE,14 DE JUNY DE 2.015.        
               
CLASIFICACIONS            
               
GENERAL SENIOR-VETERA MASCULI    4 VOLTES B 3.600 M      
               
  SENIOR 1975-1999   VETERA 1974 I ANTERIORS        
          CAT  PTO.CAT PTO.LOCAL
GUILLEM ADELL MATEU 1984 DELTA VALENCIA 10,43"99 SEN 1 1
GUILLEM SEGURA  1996 U.D. LLEIDA 11.04"27 SEN 2  
JORDAN LLORACH  1994 C.E. VINAROS 11.36"18 SEN 3  
JONATHAN LLUCH 1973 MACA RUNNING 11.45"81 VET 1  
JORGE ALCANTARA 1977 C.E. VINAROS 11.50"30 SEN 4  
PACO BALASTEGUI 1969 C.E. VINAROS 11.57"84 VET 2  
RUBEN ROIG 1977 PLUS EVASION BENICARLO 12.01"02 VET 3  
EMILIO QUEROL FERRERES 1974 C.E. VINAROS 12.06"71 VET 4  
JUAN FRANCISCO BELTRAN 1972 C.E. VINAROS 12.12"74 VET 5  
10º PAU FORNER 1999 C.E. VINAROS 12.18"68 SEN 5  
11º JOSE MARIA AULET 1999 C.E. VINAROS 12.39"05 SEN 6  
12º TXETXU COMPES 1971 C.E. VINAROS 12.43"62 VET 6  
13º ANTONIO PLAZA 1964 C.E. VINAROS 12.53"02 VET 7  
14º OSCAR MONFORT AULET 1980 C.E. VINAROS 13.01:68 SEN 7  
15º RICARDO FLORES 1981 C.E. VINAROS 13.15"24 SEN 8  
16º MIGUEL ANGEL CRUZ 1971 C.E. VINAROS 13.45"98 VET 8  
17º MINGO FORNER 1968 C.E. VINAROS 14.06"96 VET 9  
18º LUIS MIGUEL LOPEZ VARGAS 1973 C.E. VINAROS 14.07"40 VET 10  
19º ALBERT QUEROL IBAÑEZ 1988 SALZADELLA 14.17"87 SEN 9 2
20º RAMON CORDOBA 1959 MONTAÑA VILANOVA 14.17"93 VET 11  
21º VICENTE TRILLES 1971 C. ATMOSFERA 14.24"49 VET 12  
22º JOSE ANTONIO MIRALLES 1967 C.E. VINAROS 14.53"30 VET 13  
23º JAVIER ROMAU 1975 C.E. VINAROS 14.59"27 VET 14  
24º LAMBERTO MONTELL 1987 SALZADELLA 15.09"11 SEN 10 3
25º GUILLERMO ALBIOL 1958 BENICARLO 15.15"08 VET 15  
26º XAVI PEREZ CERVERA 1984 SALZADELLA 15.36"87 SEN 11 4
27º FELIPE GUASCH 1975 SALZADELLA 16.40"68 SEN 12 5
28º JOSE SEBASTIAN CID 1972 C.E. VINAROS 17.43"37 VET 16  
29º JOSE CABALLER 1958 S.D. CORRECAMINOS 18.03"37 VET 17  
30º IGNACIO SOLSONA FERNANDEZ 1985 SALZADELLA 22.40"55 SEN 13 6
               
               
GENERAL SENIOR-VETERANA FEMENINA   4 VOLTES B 3.600 M      
               
  SENIOR 1975-1999   VETERA 1974 I ANTERIORS        
          CAT PTO.CAT PTO.LOCAL
CARLA MASIP GIMENO 1997 C.E. VINAROS 14.29"87 SEN 1  
MARIBEL ARENOS 1971 C.E. VINAROS 14.49"78 VET 1  
MARIA JESUS BO CABALLER 1968 C.E. VINAROS 16.03"81 VET 2  
ROSA GILABERT 1968 RUNNING BENICARLO 16.09"14 VET 3  
TERESA BOU RAMBLA 1963 VILANOVA D'ALCOLEA 16.41"08 VET 4  
MARIA JESUS GIRONA 1972 C.A. BAIX MAESTRAT 17.04"84 VET 5  
GLORIA BAGAN FONOLLOSA 1978 C.E. VINAROS 17.23"99 SEN 2  
ROSA BLANCA CASTELL 1973 C.E. VINAROS 17.42"68 VET 6  
MAITE SERRAT MAYAYO 1998 C.E. VINAROS 17.59"81 SEN 3 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Facebook botón-like
  Publicidad

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=