cursasalsadella  
 
  CLASSIFICACIÓ 2010 17-08-2017 01:38 (UTC)
   
 
VII CROSS FESTES DE LA JOVENTUD          
             
SALSADELLA  DISSABTE, 26 DE JUNY DE 2.010.        
             
             
CLASIFICACIONS          
             
             
INICIACIO FEMENINA   1 VOLTA A 200 M    
             
ALBA SEGARRA SOSPEDRA 2003 SALSADELLA 47"    
NEREA SOSPEDRA ROIG 2004 SALSADELLA 53"    
MARINA VILCHEZ CANO 2005 INDEPENDENT 58"    
IDAIRA RODRIGUEZ 2006 VILLARREAL 1.02"    
JULIA BUENO SERRAT 2006 SALSADELLA 1.05"    
IRIS RODRIGUEZ 2008 VILLARREAL 1.20"    
             
             
INICIACION MASCULINA          
      1 VOLTA A 200 M    
OSCAR VILCHEZ CANO 2003 INDEPENDENT 38"    
HUGO SALES 2003 SALSADELLA 39"    
MUSTAFA BAROHU 2004 BAIX MAESTRAT 44"    
IVAN PALLARES ARENOS 2005 ONDA 46"    
GREGORI SALVADOR SERRAT 2006 SALSADELLA 51"    
ALEIX FRANCO PRUÑONOSA 2006 SALSADELLA 1.00"    
NICOLAS SAFON RUBIO 2006 ALCORA 1.04"    
UNAI RUIZ VILLALBA 2007 INDEPENDENT 1.12"    
             
             
BENJAMIN FEMENINA   3 VOLTES A 600 M    
             
NEREA RUIZ VILLALBA 2002 INDEPENDENT 2.31    
NURIA MARQUEZ 2002 SALSADELLA 2.34    
             
             
BENJAMIN MASCULINA   3 VOLTES A 600 M    
             
ISMAEL BAROHU 2001 C.A. BAIX MAESTRAT 1.58    
FERRAN RAMIREZ MESTRE 2002 C.A. PLAYAS CASTELLO 2.04    
OUALID HANEI SASBOU 2001 SALSADELLA 2.05    
GUILLERMO CARVAJAL SORLI 2001 C.E. VINAROS 2.05    
JOEL TORRES RODA 2002 INDEPENDENT 2.16    
ARON PALATSI PITARCH 2002 SALSADELLA 2.22    
RAUL MESA BENLLIURE 2003 SALSADELLA 2.22    
MARK LLUCH PALACIOS 2002 INDEPENDENT 2.22    
VICENT FERRAN GINER 2003 SALSADELLA 2.28    
10º DIEGO MAMPEL EDO 2002 SALSADELLA 2.34    
             
             
ALEVIN FEMENINA   1 VOLTA B 900 M    
             
OLAIA MIRAVET PEGUEROLES 2000 SALSADELLA 3.42    
SARA FURDUI 2000 INDEPENDENT 4.05    
             
             
ALEVIN MASCULINA   1 VOLTA B 900 M    
             
MIGUEL PALAU FELIU 1999 INDEPENDENT 3.19    
JOEL SOSPEDRA ROIG 2000 SALSADELLA 3.25    
JAOUAD MANEI 1999 SALSADELLA 3.34    
GERARD SERRAT MAYAYO 2000 C.A. BAIX MAESTRAT 3.53    
             
             
INFANTIL FEMENINA   1 VOLTA B 900 M    
             
MAITE SERRAT MAYAYO 1998 C.A. BAIX MAESTRAT 3.26    
             
             
INFANTIL MASCULINA   2 VOLTES B  1.800 M    
             
ALEJANDRO SANCHEZ BOIX 1998 C.A. BAIX MAESTRAT 6.41    
MIGUEL ANGEL CARVAJAL SORLI 1998 C.E. VINAROS 7.09    
             
             
CADETE MASCULINA   3 VOLTES B 2.700 M    
             
ORIOL MIRAVET PEGUEROLES 1995 C.A. PLAYAS CASTELLO 9.06    
JOAN BURRIEL PALAU 1996 SANT MATEU 9.21    
SERGIU FURDUI 1996 INDEPENDENT 13.47    
             
             
ABSOLUTA FEMENINA   3 VOLTES B 2.700 M    
             
CRISTINA MARTINEZ 1990 INDEPENDENT 11.59    
TERESA BOU RAMBLA 1963 VILANOVA D'ALCOLEA 12.12 1ª VETERANA
SONIA ARENOS CARRERAS 1981 INDEPENDENT      
             
             
ABSOLUTA MASCULINA     4.500 M    
             
GUILLEM ADELL MATEU 1984 C.A. PLAYAS CASTELLO 13.09    
RUSWELL RODRIGUEZ 1977 DELTA VALENCIA 13.24    
DAVID FELIP ROIG 1978 LA SALLE TERUEL 13.38    
VICENT SALES 1966 C.E. VINAROS 13.57 1º VETERANO
JAVIER LOZANO VELASCO 1974 ARROYO VALLADOLID 14.10    
  ALEXIS GARCIA ORTIZ 1983 INDEPENDENT      
             
             
VETERANO MASCULINA          
             
VICENT SALES 1966 C.E. VINAROS 13.57    
MOHAMED TAHIRI 1970 C.A. BAIX MAESTRAT      
GERARDO SERRAT 1967 C.A. BAIX MAESTRAT      
             
             
LOCALES          
             
IÑAKI GARCIA PALATSI 1993 SALSADELLA      
LUCAS VALLES SALES 1986 SALSADELLA      
OSCAR GARCIA VILAPLANA 1988 SALSADELLA      
             

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Facebook botón-like
  Publicidad

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=