cursasalsadella  
 
  CLASSIFICACIÓ 2011 12-12-2017 21:47 (UTC)
   
 
                               VIII CROSS FESTES DE LA JOVENTUD SALSADELLA 


DISABTE, 25 DE JUNY DE 2.011.



CLASIFICACIONS INICIACIO FEMENINA 1 VOLTA A 200 M
1ª CARMEN GIMENEZ 2005 PLAYAS CASTELLO 42"
2ª MARINA VILCHEZ CANO 2005 BETXI 49"
3ª NEREA SOSPEDRA 2004 SALZADELLA 50"
4ª JULIA BUENO SERRAT 2006 BENICARLO 52"

INICIACION MASCULINA 1 VOLTA A 200 M    
1º LUIS ANDRES BOU 2004 PLAYAS CASTELLO 42"
2º GERARD SANCHEZ 2005 SALZADELLA 45"
3º GREGORI SALVADOR SERRAT 2006 SALZADELLA 45"
4º FRAN MAMPEL 2007 SALZADELLA 51"
5º ALEIX FRANCO PRUÑONOSA 2006 SALZADELLA 53"
6º HUGO SANCHEZ 2006 C.E. VINAROS 54"
7º IKER ALCANTARA 2007 INDEPENDENT 57"
8º MARC QUEROL 2006 SALZADELLA 58"
9º ALEJANDRO VALLE 2007 INDEPENDENT 1.20"
10º JORDI SANCHEZ 2008 SALZADELLA 1.32"
11º HECTOR CUESTA 2008 INDEPENDENT 1.32"

BENJAMIN FEMENINA 3 VOLTES A 600 M
1ª ANA VALLE 2002 PLAYAS CASTELLO 2.25
2ª MARINA BRANCHADELL 2002 TENDIDO 8. LES USERES 2.29
3ª ALBA SEGARRA 2003 SALZADELLA 2.43

BENJAMIN MASCULINA 3 VOLTES A 600 M
1º PERE GIMENEZ 2002 PLAYAS CASTELLO 2.02
2º MARC LLUCH 2002 PLAYAS CASTELLO 2.03
3º FERRAN RAMIREZ 2002 PLAYAS CASTELLO 2.06
4º JORDI GARGALLO 2003 C.E. VINAROS 2.07
5º OSCAR VILCHES 2003 BETXI 2.08

ALEVIN FEMENINA 1 VOLTA B 900 M
1ª OLAIA MIRAVET PEGUEROLES 2000 SALZADELLA 3.47
2ª SARA FURDUI 2000 INDEPENDENT 4.31

VIII CROSS FESTES DE LA JOVENTUD SALSADELLA 
DISABTE, 25 DE JUNY DE 2.011.
CLASIFICACIONS
ALEVIN MASCULINA 1 VOLTA B 900 M
1º OSCAR ANDRES BOU 2000 PLAYAS CASTELLO 3.05
2º ADRIA FABREGAT 2000 DIPUTACIO CASTELLO 3.14
3º JOEL SOSPEDRA 2000 SALZADELLA 3.16
4º OUALID HANKI 2001 SALZADELLA 3.23
5º NICOLAS FRANCO 2001 SALZADELLA 3.41

INFANTIL FEMENINA 2 VOLTES B 1.800 M
1ª MAITE SERRAT MAYAYO 1998 C.E. VINAROS 7.52

INFANTIL MASCULINA 2 VOLTES B  1.800 M
1º ALEJANDRO SANCHEZ BOIX 1998 C.E. VINAROS 6.38
2º HECTOR BRANCHADELL 1998 TENDIDO 8. LES USERES 8.04

CADETE MASCULINA 3 VOLTES B 2.700 M
1º LACHEN AIT 1996 C.E. PENEDES 11.01

ABSOLUTA FEMENINA 3 VOLTES B 2.700 M
1ª MARTA NOELIA  LLUCH 1980 TRIATLO BASILISCUS 10.22
2ª ANDREA CABRE 1988 C.E. VINAROS 10.38
3ª LAURA RAMBLA CRESPO 1985 VILANOVA D'ALCOLEA 10.52
4ª TERESA BOU RAMBLA 1963 VILANOVA D'ALCOLEA 12.00
5ª ELISABET PIÑANA 1992 VINAROS 14.23

 CLASIFICACIONS GENERAL ABSOLUTA Y VETERANO MASC. 4 VOLTES B 3.600 M

1º VICENTE SANCHEZ GARCIA 1968 GOLFLAND 10.54
2º ALEX CERDA DOLS 1981 TRIATHLON EVASION CS 11.15
3º ABDELMOUNAIM EL BOUCHETADUY 1994 C.A.. PLAYAS CASTELLO 11.16
4º RADOAN BENOK 1993 C.A.. PLAYAS CASTELLO 11.36
5º YAHVE FERNANDEZ 1986 C.E. VINAROS 11.38
  JOSE LUIS SEGURA MONTERDE 1970 INDEPENDENT 11.40
7º TONI SANTISTEBAN 1972 C.E. PENEDES 11.42
8º ORIOL MIRAVET PEGUEROLES 1995 C.A.. PLAYAS CASTELLO 12.00
9º SEBASTIAN FONTANET GASULLA 1989 C.E. VINAROS 12.05
10º FERNANDO SANTANDER 1985 TRIATHLON EVASION CS
11º ISAAC BLASCO VALERO 1981 ALBOCASSER
12º BORJA MARTINEZ 1978 INDEPENDENT
13º JOSEMI GOMEZ 1972 TRIATLO BASILISCUS
14º JAVIER CORBALAN TENA 1981 U.A.C. 12.49
15º JOSE LUIS ORTEGA CUBO 1964 RUNNING CASTELLO 13.00
16º JORGE ALCANTARA 1977 INDEPENDENT 13.06
17º GERARDO SERRAT CIFRE 1967 C.A. BAIX MAESTRAT 13.06
18º SANTIAGO LLOP VINUESA 1965 42 Y PICO 13.11
19º ARMAND MONTULL 1987 SALZADELLA 13.15
20º OSCAR VILCHEZ  1971 INDEPENDENT 13.17 
 21º FRANCISCO VINUESA VIDAL 1963 ALCALA DE XIVERT 13.26
 22º TONI CUESTA MORENO 1971 PINDARO 13.47 
 23º ENRIQUE FABREGAT 1969 RUNNING CASTELLO 13.48 
 24º HECTOR MARTI CANO 1991 VINAROS 13.48
25º CARLOS PAULS MONTULL 1986 SALZADELLA 13.49 
 26º JOSE ANGEL CIFRE SOSPEDRA 1978 SALZADELLA 13.49
 27º ALEJANDRO GARCIA  1988 VINAROS 13.50 
 28º OLIVER ORTI 1987 SALZADELLA 14.04 
 29º FELIPE GUASCH 1975 42 Y PICO 14.30 
 30º ADRIAN CIFRE ORTI 1963 SALZADELLA 14.32 
 31º RAMON CORDOBA CARO 1959 VILANOVA D'ALCOLEA 14.32 
 32º ANTONI GRANERO MOYA 1965 RUNNING CASTELLO 14.33 
 33º AGUSTIN MIR 1991 BORRIOL 14.39 
 34º VICENT RALLO FABRA 1978 SALZADELLA 14.47
 35º NICOLAE FURDUI 1962 INDEPENDENT 15.13 
 36º JUAN ESCUDERO CANO 1954 VILLARREAL 16.43 
 37º ERNESTO ADELL 1961 SALZADELLA 16.46 
 38º AGUSTIN MIR RUBIO 1955 BORRIOL 17.31 
 
  CLASIFICACIONS ABSOLUTA MASCULINA (1971-1995) 4 VOLTES B 3.600 M
1º ALEX CERDA DOLS 1981 TRIATHLON EVASION CS 11.15
 2º ABDELMOUNAIM EL BOUCHETADUY 1994 C.A.. PLAYAS CASTELLO 11.16
 3º RADOAN BENOK 1993 C.A.. PLAYAS CASTELLO 11.36
4º YAHVE FERNANDEZ 1986 C.E. VINAROS 11.38 
 5º TONI SANTISTEBAN 1972 C.E. PENEDES 11.42
 6º ORIOL MIRAVET PEGUEROLES 1995 C.A.. PLAYAS CASTELLO 12.00
 7º SEBASTIAN FONTANET GASULLA 1989 C.E. VINAROS 12.05 
 8º FERNANDO SANTANDER 1985 TRIATHLON EVASION CS 
 9º ISAAC BLASCO VALERO 1981 ALBOCASSER 
 10º BORJA MARTINEZ 1978 INDEPENDENT 
 11º JOSEMI GOMEZ 1972 TRIATLO BASILISCUS
 12º JAVIER CORBALAN TENA 1981 U.A.C. 12.49 
 13º JORGE ALCANTARA 1977 INDEPENDENT 13.06 
 14º ARMAND MONTULL 1987 SALZADELLA 13.15
 15º HECTOR MARTI CANO 1991 VINAROS 13.48 
 16º CARLOS PAULS MONTULL 1986 SALZADELLA 13.49 
 17º JOSE ANGEL CIFRE SOSPEDRA 1978 SALZADELLA 13.49 
 18º ALEJANDRO GARCIA  1988 VINAROS 13.50
 19º OLIVER ORTI 1987 SALZADELLA 14.04 
 20º AGUSTIN MIR 1991 BORRIOL 14.39 
 21º VICENT RALLO FABRA 1978 SALZADELLA 14.47 
 
    VETERANO MASCULINO (40 AÑOS CUMPLIDOS) 4 VOLTES B 3.600 M 
1º VICENTE SANCHEZ GARCIA 1968 GOLFLAND 10.54
 2º JOSE LUIS SEGURA MONTERDE 1970 INDEPENDENT 11.40
 3º JOSE LUIS ORTEGA CUBO 1964 RUNNING CASTELLO 13.00
 4º GERARDO SERRAT CIFRE 1967 C.A. BAIX MAESTRAT 13.06
 5º SANTIAGO LLOP VINUESA 1965 42 Y PICO 13.11
6º OSCAR VILCHEZ  1971 INDEPENDENT 13.17
 7º FRANCISCO VINUESA VIDAL 1963 ALCALA DE XIVERT 13.26
 8º TONI CUESTA MORENO 1971 PINDARO 13.47
 9º ENRIQUE FABREGAT 1969 RUNNING CASTELLO 13.48 
 10º FELIPE GUASCH 1975 42 Y PICO 14.30
 11º ADRIAN CIFRE ORTI 1963 SALZADELLA 14.32 
 12º RAMON CORDOBA CARO 1959 VILANOVA D'ALCOLEA 14.32
 13º ANTONI GRANERO MOYA 1965 RUNNING CASTELLO 14.33 
 14º NICOLAE FURDUI 1962 INDEPENDENT 15.13 
 15º JUAN ESCUDERO CANO 1954 VILLARREAL 16.43
 16º ERNESTO ADELL 1961 SALZADELLA 16.46 
 17º AGUSTIN MIR RUBIO 1955 BORRIOL 17.31 
 
 CLASIFICACIONS LOCALS 4 VOLTES B 3.600 M 
 1º ARMAND MONTULL 1987 SALZADELLA 13.15
2º CARLOS PAULS MONTULL 1986 SALZADELLA 13.49 
 3º JOSE ANGEL CIFRE SOSPEDRA 1978 SALZADELLA 13.49
 4º OLIVER ORTI 1987 SALZADELLA 14.04
 5º ADRIAN CIFRE ORTI 1963 SALZADELLA 14.32
 6º VICENT RALLO FABRA 1978 SALZADELLA 14.47
 7º ERNESTO ADELL 1961 SALZADELLA 16.46  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Facebook botón-like
  Publicidad

=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=